тиква چگونه تلفظ می‌شود

тиква تلفظ به بلغاری [bg]
 • тиква تلفظ تلفظ‌کننده philo (مؤنث از بلغارستان)

  0 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

 • тиква تلفظ تلفظ‌کننده i100 (مذكر از بلغارستان)

  0 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

 • тиква تلفظ تلفظ‌کننده soqquadro (مذكر از بلغارستان)

  -1 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

می‌توانید آن را بهتر یا با لهجه‌ی دیگری تلفظ کنید؟ تلفظ тиква به بلغاری

عبارت
 • тиква مثال در یک عبارت

  • яйца с тиква

   яйца с тиква تلفظ تلفظ‌کننده MilkAWay (مؤنث از بلغارستان)

لهجه‌ها و زبان‌ها در نقشه

тиква تلفظ به اوکراینی [uk]
 • тиква تلفظ تلفظ‌کننده andriybog (مذكر از اوکراین)

  0 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

می‌توانید آن را بهتر یا با لهجه‌ی دیگری تلفظ کنید؟ تلفظ тиква به اوکراینی

عبارت
 • тиква مثال در یک عبارت

  • Вони жадібно пили воду, заломивши голови й перехиливши тикви до рота. (тиква)

   Вони жадібно пили воду, заломивши голови й перехиливши тикви до рота. (тиква) تلفظ تلفظ‌کننده andriybog (مذكر از اوکراین)
тиква در انتظار تلفظ هستند در:
 • ضبط تلفظ тиква тиква [mk] آیا می‌دانید چگونه "тиква" را تلفظ کنید؟

واژه‌ی اتفاقی: десетЧестит Рожден Денгрупарадостблагосъстояние