Силвестър Силвестров چگونه تلفظ می‌شود

Силвестър Силвестров تلفظ به بلغاری [bg]
  • Силвестър Силвестров تلفظ تلفظ‌کننده philo (مؤنث از بلغارستان)

    0 رأی خوب بد

    به برگزيده‌های من اضافه کن

    دریافت به‌صورت mp3

می‌توانید آن را بهتر یا با لهجه‌ی دیگری تلفظ کنید؟ تلفظ Силвестър Силвестров به بلغاری

لهجه‌ها و زبان‌ها در نقشه

واژه‌ی اتفاقی: десетЧестит Рожден Денгрупарадостблагосъстояние