работает چگونه تلفظ می‌شود

работает تلفظ به روسی [ru]

می‌توانید آن را بهتر یا با لهجه‌ی دیگری تلفظ کنید؟ تلفظ работает به روسی

لهجه‌ها و زبان‌ها در نقشه

واژه‌ی اتفاقی: человекиди на хуйдождьСанкт-Петербургнет