писател چگونه تلفظ می‌شود

در:
писател تلفظ به بلغاری [bg]
 • писател تلفظ تلفظ‌کننده extrasho (مذكر از بلغارستان)

  0 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

می‌توانید آن را بهتر یا با لهجه‌ی دیگری تلفظ کنید؟ تلفظ писател به بلغاری

عبارت
 • писател مثال در یک عبارت

  • един интересен писател

   един интересен писател تلفظ تلفظ‌کننده i100 (مذكر از بلغارستان)
  • интересен писател

   интересен писател تلفظ تلفظ‌کننده i100 (مذكر از بلغارستان)

لهجه‌ها و زبان‌ها در نقشه

واژه‌ی اتفاقی: безвъзвратенпилеблагодаряароматбездушен