кич چگونه تلفظ می‌شود

افزودن دسته به кич

кич تلفظ به تاتاری [tt]
 • кич تلفظ تلفظ‌کننده MrRed (مذكر از روسیه)

  1 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

 • кич تلفظ تلفظ‌کننده pippin2k (مذكر از روسیه)

  0 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

 • кич تلفظ تلفظ‌کننده AqQoyriq (مذكر از روسیه)

  0 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

می‌توانید آن را بهتر یا با لهجه‌ی دیگری تلفظ کنید؟ تلفظ кич به تاتاری

عبارت
 • кич مثال در یک عبارت

  • Кич барыр идем Тәтәйләр рәтенә.

   Кич барыр идем Тәтәйләр рәтенә. تلفظ تلفظ‌کننده AqQoyriq (مذكر از روسیه)
  • Ике кич кунам да кайтам.

   Ике кич кунам да кайтам. تلفظ تلفظ‌کننده AqQoyriq (مذكر از روسیه)
  • Бүген кич монда килүемә бик шатмын.

   Бүген кич монда килүемә бик шатмын. تلفظ تلفظ‌کننده AqQoyriq (مذكر از روسیه)
  • Бүген кич мин сыйлыйм.

   Бүген кич мин сыйлыйм. تلفظ تلفظ‌کننده AqQoyriq (مذكر از روسیه)
  • Әйдәгез, бүген кич кинога барыйк.

   Әйдәгез, бүген кич кинога барыйк. تلفظ تلفظ‌کننده AqQoyriq (مذكر از روسیه)
  • Ялгыз башка кайда да бер – таң ата да кич була.

   Ялгыз башка кайда да бер – таң ата да кич була. تلفظ تلفظ‌کننده AqQoyriq (مذكر از روسیه)
  • Бүген кич монда килүемә бик шатмын

   Бүген кич монда килүемә бик шатмын تلفظ تلفظ‌کننده AqQoyriq (مذكر از روسیه)
  • Ялгыз башка кайда да бер, таң ата да кич була.

   Ялгыз башка кайда да бер, таң ата да кич була. تلفظ تلفظ‌کننده AqQoyriq (مذكر از روسیه)

لهجه‌ها و زبان‌ها در نقشه

кич تلفظ به روسی [ru]
 • кич تلفظ تلفظ‌کننده AlexanderNevzorov (مذكر از روسیه)

  0 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

می‌توانید آن را بهتر یا با لهجه‌ی دیگری تلفظ کنید؟ تلفظ кич به روسی

кич در انتظار تلفظ هستند در:
 • ضبط تلفظ кич кич [mk] آیا می‌دانید چگونه "кич" را تلفظ کنید؟

واژه‌ی اتفاقی: йоклаганваллотабикнигезләнмәгәнморфинист