изобразителен چگونه تلفظ می‌شود

изобразителен تلفظ به بلغاری [bg]
 • изобразителен تلفظ تلفظ‌کننده jasien (مذكر از جمهوری چک)

  0 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

 • изобразителен تلفظ تلفظ‌کننده lolo12 (مؤنث از بلغارستان)

  0 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

 • изобразителен تلفظ تلفظ‌کننده i100 (مذكر از بلغارستان)

  0 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

می‌توانید آن را بهتر یا با لهجه‌ی دیگری تلفظ کنید؟ تلفظ изобразителен به بلغاری

لهجه‌ها و زبان‌ها در نقشه

изобразителен تلفظ به روسی [ru]
 • изобразителен تلفظ تلفظ‌کننده IlyaLemieux (مذكر از روسیه)

  0 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

می‌توانید آن را بهتر یا با لهجه‌ی دیگری تلفظ کنید؟ تلفظ изобразителен به روسی

واژه‌ی اتفاقی: десетЧестит Рожден Денгрупарадостблагосъстояние