дубина چگونه تلفظ می‌شود

дубина تلفظ به روسی [ru]
 • дубина تلفظ تلفظ‌کننده DagothWarez (مذكر از روسیه)

  1 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

می‌توانید آن را بهتر یا با لهجه‌ی دیگری تلفظ کنید؟ تلفظ дубина به روسی

عبارت
 • дубина مثال در یک عبارت

  • дубина народной войны

   дубина народной войны تلفظ تلفظ‌کننده moneyhob (مذكر از روسیه)

لهجه‌ها و زبان‌ها در نقشه

дубина تلفظ به اوکراینی [uk]
 • дубина تلفظ تلفظ‌کننده Maffi (از اوکراین)

  0 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

می‌توانید آن را بهتر یا با لهجه‌ی دیگری تلفظ کنید؟ تلفظ дубина به اوکراینی

واژه‌ی اتفاقی: коньокнояблокожитьмундир