добро вечер چگونه تلفظ می‌شود

در:
добро вечер تلفظ به مقدونی [mk]
  • добро вечер تلفظ تلفظ‌کننده techo (مذكر از مقدونیه، جمهوری یوگسلاوی سابق)

    0 رأی خوب بد

    به برگزيده‌های من اضافه کن

    دریافت به‌صورت mp3

می‌توانید آن را بهتر یا با لهجه‌ی دیگری تلفظ کنید؟ تلفظ добро вечер به مقدونی

لهجه‌ها و زبان‌ها در نقشه

واژه‌ی اتفاقی: со здравјеајдете сакаммлекокола