Всеки знае چگونه تلفظ می‌شود

Всеки знае تلفظ به بلغاری [bg]
  • Всеки знае تلفظ تلفظ‌کننده i100 (مذكر از بلغارستان)

    0 رأی خوب بد

    به برگزيده‌های من اضافه کن

    دریافت به‌صورت mp3

می‌توانید آن را بهتر یا با لهجه‌ی دیگری تلفظ کنید؟ تلفظ Всеки знае به بلغاری

لهجه‌ها و زبان‌ها در نقشه

واژه‌ی اتفاقی: десетЧестит Рожден Денгрупарадостблагосъстояние