Восход چگونه تلفظ می‌شود

Восход تلفظ به روسی [ru]
 • Восход تلفظ تلفظ‌کننده Selene71 (مؤنث از روسیه)

  0 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

می‌توانید آن را بهتر یا با لهجه‌ی دیگری تلفظ کنید؟ تلفظ Восход به روسی

عبارت
 • Восход مثال در یک عبارت

  • восход солнца

   восход солнца تلفظ تلفظ‌کننده underwaterguy (مذكر از روسیه)
  • восход солнца

   восход солнца تلفظ تلفظ‌کننده Kimiry (مؤنث از روسیه)

لهجه‌ها و زبان‌ها در نقشه

Восход تلفظ به اوکراینی [uk]
 • Восход تلفظ تلفظ‌کننده rusljam (مذكر از اوکراین)

  0 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

می‌توانید آن را بهتر یا با لهجه‌ی دیگری تلفظ کنید؟ تلفظ Восход به اوکراینی

واژه‌ی اتفاقی: покаконечнокошкаГерманияхорошо