ата چگونه تلفظ می‌شود

ата تلفظ به تاتاری [tt]

می‌توانید آن را بهتر یا با لهجه‌ی دیگری تلفظ کنید؟ تلفظ ата به تاتاری

لهجه‌ها و زبان‌ها در نقشه

ата در انتظار تلفظ هستند در:
  • ضبط تلفظ ата ата [kk] آیا می‌دانید چگونه "ата" را تلفظ کنید؟
  • ضبط تلفظ ата ата [krc] آیا می‌دانید چگونه "ата" را تلفظ کنید؟

واژه‌ی اتفاقی: ябырылмаҗилдәкбыелалабутааксакал