Ангел Тодоров چگونه تلفظ می‌شود

Ангел Тодоров تلفظ به بلغاری [bg]
  • Ангел Тодоров تلفظ تلفظ‌کننده philo (مؤنث از بلغارستان)

    0 رأی خوب بد

    به برگزيده‌های من اضافه کن

    دریافت به‌صورت mp3

می‌توانید آن را بهتر یا با لهجه‌ی دیگری تلفظ کنید؟ تلفظ Ангел Тодоров به بلغاری

لهجه‌ها و زبان‌ها در نقشه

واژه‌ی اتفاقی: десетЧестит Рожден Денгрупарадостблагосъстояние