аксакал چگونه تلفظ می‌شود

در:
аксакал تلفظ به تاتاری [tt]
 • аксакал تلفظ تلفظ‌کننده gzalilova (مؤنث از روسیه)

  1 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

 • аксакал تلفظ تلفظ‌کننده Tatar (مذكر از روسیه)

  0 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

 • аксакал تلفظ تلفظ‌کننده AqQoyriq (مذكر از روسیه)

  0 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

می‌توانید آن را بهتر یا با لهجه‌ی دیگری تلفظ کنید؟ تلفظ аксакал به تاتاری

عبارت
 • аксакал مثال در یک عبارت

  • Күңел — сабый һәм аксакал, кояш һәм төн, гаҗәп кире: ялкынсыз да чыга төтен. [Миләүшә Гафурова]

   Күңел — сабый һәм аксакал, кояш һәм төн, гаҗәп кире: ялкынсыз да чыга төтен. [Миләүшә Гафурова] تلفظ تلفظ‌کننده AqQoyriq (مذكر از روسیه)

لهجه‌ها و زبان‌ها در نقشه

аксакал تلفظ به روسی [ru]
 • аксакал تلفظ تلفظ‌کننده manyaha (مؤنث از روسیه)

  0 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

می‌توانید آن را بهتر یا با لهجه‌ی دیگری تلفظ کنید؟ تلفظ аксакал به روسی

аксакал تلفظ به اوکراینی [uk]
 • аксакал تلفظ تلفظ‌کننده Mykola_S (مذكر از اوکراین)

  0 رأی خوب بد

  به برگزيده‌های من اضافه کن

  دریافت به‌صورت mp3

می‌توانید آن را بهتر یا با لهجه‌ی دیگری تلفظ کنید؟ تلفظ аксакал به اوکراینی

аксакал در انتظار تلفظ هستند در:
 • ضبط تلفظ аксакал аксакал [nog] آیا می‌دانید چگونه "аксакал" را تلفظ کنید؟

واژه‌ی اتفاقی: көнтөрлеукытучыханымчәй